Shopping Cart

No products in the cart.

Hush&Hush šokolaadiste pannkookide retsept

Šokolaadiste pannkookide retsept

 Šokolaad ja tervis võivad ühte lausesse mahtuda. Tuleb välja, et isegi ühte retsepti.

Veel üks pannkoogi retsept

HUSH&HUSH andis pühapäeva hommikustele pannkookidele uue kuue. Tegelikult ainult uue jahu koos endale meeldiva piimavalikuga, aga see-eest said pannkoogid täiesti uue tähenduse.

HUSHi pannkoogi retseptist leiab PlantYourDay valgupulbrit. Valgupulber ei kuulu ainult jõumehe šeikerisse, see sobib sama hästi smuuti tegemiseks ja muffinite või pannkookide küpsetamiseks.

PlantYourDay sisaldab herne- ja kõrvitsaseemnevalku, mis on head magneesiumi ja raua allikad. Need aitavad lihastel tugevad püsida ja annavad kehale energiat. PlantYourDay seest leiab veel lisaks kiudainetele pre- ja probiootikume, mis hõlbustavad seedimist.

Hommikusöök annab kehale vajaliku energia, et päevale vastu minna. D-vitamiin ja B-vitamiini kompleks (B3, B6 ja B12) koos naatriumi ja kaaliumiga tugevdavad immuunsüsteemi ning suurendavad vastupanu erinevatele viirustele. Muidugi on toitev hommikusöök ühe hea päeva aluseks.

Vaja läheb:

  • 2 muna
  • 2 sl suhkrut
  • näputäis soola
  • jahu
  • 3 kulbitäit PlantYourDay valgupulbrit
  • 2 tassitäit piima (meelepärast taimset või loomset varianti)

Tegemine:

Sega kausis munad, sool ja suhkur. Kasuta vähem suhkrut kui tavaliselt pannkooke tehes, sest PYD pulber on juba šokolaadiselt magus. Lisa 2 klaasi mandlipiima. Mõõda 3 kulbitäit PYD pulbrit ja lisa taignale nii palju jahu, et segu tuleks mõnusalt viskoosse tekstuuriga.

Serveeri kreeka jogurti, mee ja marjadega.

Katseta ja jaga meiega oma PlantYourDay retsepte 👇