Shopping Cart

No products in the cart.

ShieldUp

Nipid, mis tõstavad keha immunsust

Me oleme juba kõik kuulnud ja lugenud, kuidas “sport on tervis” ja “juurvilju peab sööma”, aga pärast hunnikut porgandeid ja paari jõusaali külastust on ikka raske terve püsida. Mida teha, et enda immuunsust turgutada?

1. Matcha

See on rohelise teelehe pulber, mis on kõrge EGCG sisaldusega. Matcha kogub üha rohkem populaarsust, sest see:

  • tõstab energiataset
  • vähendab kolesterooli ja veresuhkrut
  • vähendab põletikunäitajaid
  • ergutab seedimist
  • sisaldab palju vitamiine, mineraale ja antioksüdante
  • on lihtsalt silmale ilus

Vaheta kohv matcha vastu– kui tass kohvi sisaldab ligi 100 mg kofeiini, siis matchas on ligi 80 mg.

2. C-vitamiin

C-vitamiin on tugev antioksüdant ja võitleb kehas vabade radikaalidega, st leevendab põletikulisust ja aitab parandada kudesid. C-vitamiini puudus organismis suurendab infektsioonide vastuvõtlikkust.

Meie soovitus– püüa süüa rohkelt suure C-vitamiini sisaldusega toiduaineid ja võimalikult värskena, sest kuumutamisel C-vitamiin kaob. Suurteks C-vitamiini allikateks on peale tsitruseliste veel kiivi, tomat ja paprika.

Kuigi C-vitamiini ammutame ka toidust, siis ainuüksi toidus peituv kogus ei ole tihti piisav! Selle pärast leiab C-vitamiini pea igast toidulisandist ja multivitamiinist.

3. Ingverilised

Peale ingveri enda kuulub samasse sugukonda näiteks kurkum. See sisaldab rohkelt C- ja B-vitamiini, rauda, kaaliumit ja Omega-3 rasvu. Neist raud ja Omega-3 aitavad võidelda talvise väsimusega.

Kurkumit leiab nii kapseldatud toidulisandina kui maitseainekapist. Natuke vürtsi taldrikul aitab südame- ja liigesteprobleemidega, leevendada põletikku ja hõlbustada seedimist.

HushHush toidulisandid

4. Võta Sulle vajalikke toidulisandeid

Vereanalüüs näitab, milliseid vitamiine ja mineraale on kehal puudus või juba parasjagu olemas. Kombineeri selle baasil piisav kogus mineraale ja vitamiine, sest kõiki keemilisi komponente ei suuda ammutada või toota organism ise.

Kui hommikused vitamiinid kipuvad meelest minema, säti purk oma rutiini järgi. Kui alustad hommikut vannitoas, pane purk hambaharja kõrvale või kuskile, kuhu käsi alati haarab midagi võtma. Vali endale sobiv ja võimalikult laia koostisega toidulisand. Siis võid kindel olla, et saad piisava päevase annuse Sulle parima kombinatsiooniga ainetest.