Shopping Cart

No products in the cart.

National-Sleep-Awareness-mobile

Miks on hea uni meie kehale vajalik?

Kindlasti on kõik meist kogenud aeg-ajalt probleeme unega. Kui üldjuhul piirdub unetus vaid ühe või mõne ööga, siis vahel võib olla probleem ka pikaajaline. Paratamatult segab madal unekvaliteet või une puudumine meie igapäevast elu, sest just uni on meie keha normaalseks toimimiseks ülimalt vajalik.
Lisaks nõrgale enesetundele käib unepuudusega kaasas ka immuunsuse langus, suurenenud söögiisu, aeglustunud ainevahetus ning hormonaalsed muutused. Märkimata ei saa ka jätta suurenenud riski terviseprobleemide tekkeks. 
Vähestest unetundidest võib märku anda ka meie näonahk. Just tumedad silmaalused on ilmselt kõige levinum ja tuntum märk vajaliku une puudulikkusest. Mainimata ei saa jätta ka naha elutust, sära kadu ja kuivust. 
Seetõttu on unetunnid on ülimalt olulised, kuna keha kasutab magamise aega taastumiseks ja vähesed unetunnid ei lase rakkudel uueneda.

Nipid kvaliteetsemaks uneks

  • Hoia magamistuba jahe, tuulutatud ja pime 
  • Magamamineku aeg peaks olema regulaarneVäldi päevaseid uinakuid
  • Ära tarbi päeva teises pooles kofeiini
  • Ole päeva jooksul aktiivne
  • Jäta und segavad esemed teise tuppa. Pane äratus enne magamaminekut ning ära võta telefoni endaga magamistuppa kaasa. 

Kui oled eelnevat proovinud ning siiski tunned, et unekvaliteet ja uinumine võiksid olla paremad, siis proovi looduslikku ja melatoniinivaba organismi rahustavat toidulisandit MindYourMind. MindYourMind aitab keha ning vaimu kvaliteetseks uneks ette valmistada ning vähendadab öist ärkamist. Tootes ei ole kasutusel melatoniini, et vältida hommikuse “melatoniinipohmelli” teket.

NB! Toode on võitnud Buduaari 2021 ilulemmiku tiitli! 
MindYourMind